ElmaKobi Tanıtım Scripti - OnlineTasarim.Net <br> ElmaKobi Ürün ve Firma Tanıtım Scripti -
OnlineTasarim.Net
ElmaKobi Ürün ve Firma Tanıtım Scripti

OnlineTasarim.Net - Elma Kobi Ürün ve Firma Tanıtım Scripti

Firmalar, Şirketler, Kobiler sizler için geliştirmiş olduğumuz bu script sayesinde artık firmanızı ve ürünlerinizi hem kolay hemde daha güzel bir şekilde tanıtabileceksiniz. Yapmış olduğumuz scriptin genel özellikleri aşağıda mevcuttur. Mevcut özellikler haricinde sürekli gelişmekte olan bu scripti alanlar web tasarım teknolojileri geliştikçe yeni site yaptırmak zorunda kalmayacak sadece tasarım değiştirerek güncel web tasarım sistemine en uygun siteye sahip olacaklar. Çok gelişmiş bir admin paneli olan bu script sürekli gelişerek admin paneli kısmında size ihtiyacınız olan her türlü alanda fayda sağlayacak. Çıkacak yeni modüllerin çoğuna ücretsiz sahip olacaksınız ve bu modüller sizin isteğiniz doğrultusunda sitenize ücretsiz olarak tarafımızca eklenecektir böylece siz kodlarla web tasarım araçlarıyla uğraşmayacaksınız. Birkere aldığınız bu script sürekli gelişecek size en iyiyi verecek. Ücretli modüller de yayınlanacak bu modülleri ise cüzzi miktarlara alarak sitenize dahil edeceksiniz.

 

Düşük CPU Kullanımı & Düşük Veri yükleme hızı

Düşük CPU kullanımı sayesinde sitenizin sunucu üzerindeki yükü minimum seviyede kalır ve sunucu maliyetlerinden kurtulursunuz. Düşük veri yükleme hızı ile veritabanınızdan tarayıcınıza veriler hızlı yüklenir ve sayfanız en hızlı şekilde açılır. Saniyelerce sayfa açılışını beklemeyen ziyaretçilerinizin siteniz üzerindeki düşünceleri negatif olmaz. Sayfa açılış hızınızı sitenin en alt kısmından görebilirsiniz.
 

İşte sunucu ekranından bir ss. Bu resimde 1 adet domain e ait işlemci kullanımı verileri var.

 

Daha fazla detay için aşağıdaki butona basınız.

 

Sürekli yenilenen altyapıya sahip olan bir sisteme sahip olmak istermisiniz? hemde hiç birşey yapmadan otomatik güncellenen bu sistem size hiçbir şey sormaz sitenizde hiç bir kusur oluşmaz tamamen editörlerimiz tarafından el ile güncelleme tüm sitelerde gerçekleştirilir. Siz hiç bir şey yapmazsınız sitenize sürtekli yeni özellikler eklenir.
 

  Vitrindeki Ürünler

    Amerikan Kapıda Kampanya
Tüm Kampanyaları Gör
 • Sizleride Mağazamıza Bekleriz...

  Mağazamız Mimar Sinan Cad. Doğan Sokak'ta sizleri bekliyor.

 • Hafele (Alman Kalitesi) Şahan Mobilya da.

  Hafele mobilya aksesuarları artık Şahan Mobilyada.

 • Fuarları Yakından Takip Ediyoruz

  Şahan Mobilya ve Dekorasyon olarak müşterilerimize daha etkili ve yenilikçi hizmet verebilmek fuarları sürekli  olarak yakından takip etmekteyiz.
   

 • Teşekkürler...

  Sitemizin yapım aşamasınıda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Copyright © 2012 - OnlineTasarim.Net - ElmaKobi Tanıtım Scripti Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi düzgün görüntüleyemiyorsanız ekranınızı en düşük 1280x720 Px. çözünürlüğe göre ayarlayınız.    0,08 saniyede yüklendi.    Designed By: OnlineTasarim.Net